טיפים לסידור ספרייה

 איך מסדרים ספריה?כדי להקל על עצמכם בחיפוש ספר בספרייה, רצוי לסדר את הספרים לקטגוריות בהתאם לנושא, לגודל ולקבוצת הגיל שלה הספר מיועד. בשביל לשוות לספרייה שלכם מראה יותר אסתטי כדאי לסדר גם לפי צבעים

טיפים לסידור תיקים

  סידור תיקיםהטיפ הזה מיועד בעיקר לחובבי התיקים.  אם גם אתם מרגישים מאותגרים כשאתם מחפשים תיק בתוך ערימת התיקים שלכם  אז הטיפ הזה בשבילכם.הדרך הקלה ביותר למצוא את התיק שמתאים לנו בכל פעם שאנחנו שולחים יד לארון התיקים הוא בשלב  הראשון לארגן את התיקים לפי צבעים. השלב השני יהיה לסדר כל צבע (רצוי בסדר הגיוני של הצבעים: מהבהיר לכהה וכו') לפי סוג התיק. עכשיו כשהארון מסודר לפי צבע וסוג התיק החיפוש יהיה קל ונעים יותר.

טיפים לעיצוב הבית

 טיפ עיצוב הביתכשיש לכם פינה ריקה שלא מרוהטת או מאוחסנת, נצלו אותה לפינה מעוצבת שתשדרג לכם את החדר. 

טיפים למעבר דירה

 טיפים למעבר דירה:1.כשאתם עוברים דירה אתם מתחילים התחלה חדשה. במהלך האריזה השאירו מאחוריכם כל מה שלא היה בשימוש בתקופה האחרונה והספיק לצבור אבק בארון ואל תפסחו על שום פריט. חפצים ישנים שלא בשימוש רק יוצרים עומס בבית ומעלים אבק וכך גוזלים לכם גם זמן יקר. גשו למשימה בגבורה ובידיעה שהבית הבא יהיה קליל ופרקטי יותר. פעולה זו מאד חיונית וקריטית כדי שהפריקה תהיה יותר פרקטית וכך גם ביתכם החדש.2. כדי להיכנס עוד ביום הראשון בשקט ובנחת לביתכם החדש דאגו לפני המעבר להרים טלפון  לספקים ונותני השרות בביתכם (גז, חשמל, מים, כבלים, טלפון וכו'..) ועדכנו אותם בכתובת החדשה וביום  של המעבר כך שהמעבר לדירה יעבור בצורה חלקה ובנוסף לא תחוייבו על החשבונות של הבעלים הקודמים.3. לפני שאתם מעבירים את כל רכושכם לביתכם החדש אל תשכחו לנקות את הדירה יום יומיים קודם. כשאתם דואגים לעשות זאת לפני המעבר אתם חוסכים לעצמכם עוד כאב ראש ואתם גם נהנים יותר להיכנס ולפרוק את רכושכם אחרי שהבית עבר ניקוי.4. צלמו חפצים שבירים בעלי ערך לפני המעבר למקרה שיישברו בזמן המעבר וכך תוכלו להראות זאת למובילים.5. לפני המעבר הכינו מפה של הבית החדש עם חדרי הבית ממוספרים ורשמו על כל קרטון את מס' החדר אליו הוא אמור להיכנס וביום של המעבר תלו בבית החדש בכניסה לבית מפה של חדרי הבית  ממוספרים ומותאמים למספרים של הארגזים. כך כל קרטון כבר יהיה מונח בחדר המיועד לו ויהיה קל יותר לפרוק.6. לפני שאתם מתחילים לארוז הכינו לכל אחד מבני הבית תיק קטן עם דברים ליומיים הבאים עד שהכל יהיה פרוק ומסודר. דברים שכדאי לארוז: בגדים ללילה, למחרת, משחה+מברשת שיניים, כלי רחצה, מטען,7. הזמינו חברת אריזה מקצועית שתארוז לכם את הבית ותפרוק ובמידה ואתם מעוניינים לעשות זאת בעצמכם הקפידו לארוז כלים שבירים כשבתחתית הקרטון מונחת מגבת והקרטון מלא עד למעלה אך לא עמוס ואת שאר הדברים ארזו באופן שהקרטון יהיה מלא ולא יוכל להימעך אם המובילים יניחו עליו קרטונים נוספים וכך הדברים ישמרו לכם בזמן המעבר.

...
...

 מירי - סידור וארגון בתים   050-392-9171